"Enter"a basıp içeriğe geçin

En İyi 6 Kahverengi Maskara Önerileri

Doğal görünümde maskara isteyenleri tercihi artık kahverengi maskaralardan yana olmaktadır. Son dönemim en popüler maskara trendi olmuş olan kahverengi maskalar özellikle derinleştiren makyajlar için tercih ediliyor. Eğer sizlerde kirpiklerinize doğal görünüm katıp yeni trendleri yakalamak istiyorsanız sizlere en iyi kahverengi maskara önerilerini tek tek listeliyoruz.

Burberry Cat Lashes No 02 Chestnut Brown

Burberry Kahverengi Maskara

Burberry Cat Lashes No 02 Chestnut Brown ile gözleri aynı kir kedi gözüne dönüştürmekte olup daha çekici hacimli ve uzun kirpikler sunmaktadır. Özel fırçası sayesinde topaklanma ve daha kıvrık hale getirmektedir. Fiyatı ise 265 TL arasında değişmektedir.

Le Volume de Chanel

Chanel Kahverengi Maskara

Le Volume de Chanel ile artık hem kahvarengini keşfedebilir hemde yoğun hacim sunmakta olup özel fırça ve formülü ile birlikte hatasız makyaj fırsatı sunuyor. Kahverengi maskara deneyecekler ideal seçimlerin başında yer alıyor. Fiyatı 235 TL.

Benefit Kahverengi Maskara

Benefit Kahverengi Maskara

Ödüllü maskara seçenekleri ile karşımıza çıkan Benefit her keseye uygun her özelliğe uygun maskara seçimleri ile gözümüzü dolduruyor. Sizlerde size en uygun maskaranızı seçip Benefit marka maskaraları kullanabilirsiniz.

Wonder Perfect 4D Mascara

Clarins Kahverengi Maskara

Wonder Perfect 4D Mascara özel formülü sayesinde kirpikleri ekstra kıvrım sağlamaktadır. 4D özelliği ile çok hacimli kirpikler sunarken kahverengi doğal görünümü de kirpiklere çok iyi yansıtmadır. Fiyatı ise 220 TL civarında yer almaktadır.

Clinique High Impact maskara

Clinique Kahverengi Maskara

Clinique High Impact maskara ile siyah ve kahverengi seçeneği ile kirpiklerin her telini tek tek ayırarak uzun ve dolgun göstermektedir. Doğal bir ren katarak makyajınıza dramatik bir görüntü katmaktadır. Fiyatı ise 150 TL

LANCÔME HYPNÔSE Kahverengi Maskara

LANCÔME HYPNÔSE Kahverengi Maskara

Özel olarak büyütülmüş fırçası ile doğal görünüm veren özel formüllü kahverengi ile listemize girdi. Formülünde özel balmumu yer almasından dolayı hem uzun süre dayanmakta hem de daha doğal görünüm vermektedir.  Fiyatı ise 200 TL arasında değişmektedir.

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir