"Enter"a basıp içeriğe geçin

En İyi 8 Suya Dayanıklı Maskara Önerisi

​Yaz günlerinden güzellik sırrımız makyaj ürünlerimizin waterproof olması. Sıcaktan terleyip veya plajda güneşlenirken akmayan bir maskara seçimi yapmak istemezmisiniz. Sizler için en iyi suya dayanıklı 8 maskara önerimizi dikkate alabilirsiniz. Buyrun bunlara birlikte bakalım;

1.MAC In Extreme Dimension Waterproof Maskara

MAC In Extreme Dimension Waterproof Mascara

Kirpikleri hacimlendirip kıvıran ve kıvrımı tüm gün sabitleyen bu maskara suya dayanıklı formülüyle de yaz makyajınıza eşlik ediyor.13 gram olarak piyasada satılmakta olup fiyatı ise 120 ile 150 TL arasında değişmektedir.

2.Bobbi Brown No Smudge Waterproof Maskara

Bobbi Brown No Smudge Waterproof Maskara

Bu maskara sadece suya dayanıklı olmamakla birlikte uzatır, kıvırır ve topaklanmadan etkisini uzun süre göstermektedir. Fiyatı ise 150 ile 170 TL arasında değişmektedir.

3.Maybelline Lash Sensational Suya Dayanaklı Maskara

Maybelline Lash Sensational Suya Dayanaklı Maskara

Fırçası ve uygun fiyatı ile karşımıza çıkmakta olup, yelpaze etkili fırçası ile kirpikleri tek tek ayırmakta olup en uç noktadakileri bile dolgun, hacimli ve yoğun görünüm vermektedir. Fiyatı ise 45 ile 60 TL arasında yer almaktadır.

4.Max Factor False Lash Effect Suya Dayanıklı Maskara

Max Factor False Lash Effect Suya Dayanıklı Maskara

Büyük fırçası ile daha dolgun ve köten en uca kadar hacimli kirpiklere dönüştürüyor. Suya dayanıklılığı konusunda çok iyi olup sıcağın etkisiyle ter ve benzeri durumlarda bile akma yapmadan uzun süre kullanım sağlamaktadır. Fiyatı ise 65 ile 75 TL arasında değişiyor.

5.Kiko Unforgettable Waterproof Maskara

Kiko Unforgettable Waterproof Maskara

Lifli anatomik fırçası ile birlikte kirpikler can alıcı ve çok güzel görüntüler ortaya çıkarıyor. Uzun süre kullanım imkanı ile fiyat ve performans bakımından öne çıkmaktadır. Fiyatı ise 40 ile 50 TL arasında

6.L’Oreal Paris Unlimited Very Different Waterproof Maskara

L’Oreal Paris Unlimited Very Different Waterproof Maskara

Listedeki favori suya dayanıklı maskaralar arasında Loreal Paris’in bu maskarası fiyat ve performans arasında bir çok kişinin favorisi olmuş durumda. Kirpik Lifting etkisiyle kirpiklere hacim kazandırırken suya dayanaklılığı uzun süre olmakta olup ayrıca da kolay bir şekilde ılık su ile çıkmaktadır. Fiyatı ise 60 ile 70 TL bandında

7.Lancome Monsieur Big Waterproof Maskara

Lancome Monsieur Big Waterproof Maskara

12 saat etkisi süren üstün suya dayanaklı maskara kirpiklere ekstra hacim verirken aynı bir takma kirpik etkisi gösteriyor. Özellikle plaj, yazın sıcak günlerinde nem ve su konusunda oldukça başarılı. Fiyatı 150 ile 200 TL arasından değişmektedir.

8. NYX Doll Eye Waterproof Maskara

NYX Doll Eye Waterproof Maskara

Kirpikleri özel olarak tek tek homojen bir şekilde göstermek için sunmuş olduğu fırçası ile birlikte özel bileşeni sayesinde uzun süre suya dayanıklık, hacim, kıvrımlık ve gösteriş sunuyor. Fiyatı 160 ile 180 TL arasında yer almaktadır.

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir