"Enter"a basıp içeriğe geçin

En İyi Maskara Bazı Önerileri

Sizlere kirpiklerinizi 2 kat daha güzel gösterecek olan en iyi maskara bazlarını listeledik. Maskara bazı aynı makyaj bazlarının yaptığı işi yapmakta olup kirpiklerinizi daha hacimli, uzun ve gösterişli göstermektedir. Özellikle özel gün ve davetlerinizde kullanarak kirpiklerinizi daha hacimli gösterebilir takma kirpik yerine bunu uygulayabilirsiniz. İşte sizler için en iyi maskara bazları,

1.Dior Dshow Maximizer Maskara Bazı ve Besleyicisi

Dior Dshow Maximizer Maskara Bazı

Üstün formülü sayesinde bakım, hacim ve renk arttırıcı özelliği vardır. 3 kata daha fazla hacim verdiğini sunan bu ürün fiyatını kesinlikle hak ediyor. Özellikle defile ve moda sahnelerin kullanılan bir ürün olmakta olup sizlerde bu ürüne sahip olup inanılmaz kirpiklere sahip olabilirsiniz. Fiyatı ise 240 ile 280 TL arasından değişmektedir.

2.Jane Iredale Purelash Lash Extender Conditioner Maskara Bazı ve Besleyici

İçerisinde yer alan 3 madde buğday proteinleri ile kirpikleri kalınlaştırma ve kuvvetlendirme, yosun özleri ile besleme ve koruma, pantenol B vitamini ile kirpikleri besleme ve uzatmasını sağlar. Ayrıca sadece maskara bazı olarak hem besleyici, hem bakım hem de sabitleyici olarak kullanılmaktadır. Fiyatı ise 130 ile 160 TL arasında değişmektedir.

3. MAC False Lashes Maximizer Maskara Bazı

Kirpikleriniz kısa olsa bile sizlere daha büyük uzun kirpikler göstererek harika görüşler sunar. Mac’in bu ürüni bir çok kişi tarafından tercih edilmekte olup maskara sürmeden öne daha hacimli ve uzun süre dayanıklılık için kesinlikle tercih edilmesi gereken bir ürün. Fiyatı ise 150 TL bandında yer alıyor.

4.Estee Lauder Little Black Molded Primer Maskara Bazı

12 Saat boyunca kalıcılığı ile öne çıkan bu maskara bazı özellikle koyulaştırma ile dikkat çekmektedir. Diğer maskara bazları genel itibari beyaz olurken bu siyah olmakta olup hem daha iyi bir koyu renk alma hem de güçlendirme ve daha hacimli dolgun maskara uygulamak için altyapı oluşturmaktadır. Bu ürünün fiyatı ise 155 TL arasında değişmektedir.

5.Loreal Paris Paradise 2 In 1 Primer Maskara Bazı

Uygun fiyatı ile karşımıza çıkan bu maskara bazı zenginleştirilmiş içeriği sayesinden sadece baz olarak ayrıca besleyici özelliği de olmaktadır. Günlük kullanım ve özel günler için oldukça kullanışlı olan bu ürünler kirpiklerinizin güzelliğiniz 2 kat daha fazla öne çıkartabilirsiniz. Fiyatı ise 90 ile 100 TL arasında değişmektedir.

Sizler için en iyi maskara bazlarını ele almış olduk. Bunları bütçe ve özelliklerine seçimlerinizi sağlayabilirsiniz. Kirpiklerinizi daha iyi göstermek için Maskara Bazı En Doğru Nasıl Uygulanır adlı yazımızı okumanızı da tavsiye ederiz.

 

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir