"Enter"a basıp içeriğe geçin

Maskara Bazı Nedir? Nasıl Uygulanır?

 Maskara bazı, maskara uygulamasından en üst derece performans almak için maskara sürmeden önce uygulanmaktadır. Kirpiklerinizi daha uzun gösteren ve uzamasını sağlayan, hacim veren ve daha gösterişli hale getiren harika bir bazdır. Eğer kirpiklerinize en iyi maskaraları bile uygulasanız istediğiniz görüntüyü elde edemiyorsanız kesinlikle maskara uygulamasından önce maskara bazı kullanmanız gerekiyor.

Maskara Bazı Nasıl Uygulanır?

Maskara Bazı

Maskara bazı uygulaması normal maskara sürer gibi uygulanmaktadır. En doğru uygulama şekli ise aşağıdan yukarıya doğru zig zag hareketlere uygulayarak maskara bazının tüm kirpiklere etkisi için ulaşılması sağlanır. Maskara bazı hem alt hem de üst kirpikleri daha belirgin yapmak için uygula bilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra ise üstüne istediğiniz renkte rimel sürerek artık daha hacimli, belirgin ve uzun kirpiklere sahip olabilirsiniz. Maskara bazı sayesinde ise gün içerisinde iki kat rimel sürme ihtiyacı duymayacak daha uzun süre dayanan makyaj ve daha belirgin bir kirpiklere sahip olabileceksiniz.

Özel gün ve davetlerinizde takma kirpikler takmak yerine maskara bazı uygulayarak daha belirgin kirpiklere sahip olabilirsiniz. Ayrıca sizler için özel olarak hazırladığımız en iyi maskara bazlarını da görebilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir